Windguru meteostanice - Lo Stagnone 

 

 

 

 

 

 

  • 1.4. - 31.10.2015

  • Kiteseason cena

Vyjádření Kiteseason:

Chceš se podívat jaké tě čeká počasí na spotu před tvým příletem? Uvidíš historii větrnných podmínek a teplot. Taktéž aby jsi věděl, že opravdu v létě víc jak jeden bágl a jedny šortky na Sicílii potřebovat nebudeš.

Termíny

1.4. - 31.10.2015 4. - 31.10.2014

Více Kiteseason..


Kiteboarding na Sicílii

Více info

Krátké info

 Pro letošní rok pro vás otevíráme kite centrum přímo na spotu laguny s veškerým servisem ... přijeďte vyzkoušet kiteboarding na Sicílii a mrkni na detaily !!!

 

Kiteseason

Přijeďte nás navštívit do kite centra, dát si kafe z jezvy a udělat si správný kitový chilout ....

Ubytování na Sicílii

Více info

Krátké info

Stylový Sicílský dům, který vás omámí svou historii a šarmem ...

- kite house

- úschovna storage kite vybavení zdarma

- domácí kuchyně

- bazén

- chillout zona

Kiteseason

Tento český klubíček bude mít za úkol rozvířit mezi lidi pohodovou atmosféru, vyžití a zábavu. Taktéž ochutnat vynikající sicilskou stravu, pití , naučit se kitovat, nebo si jen tak přijet zakitovat. Můžeš dorazit sám, nebo s kamošem, nebo rodinkou, tento dům je určen pro všechny spřízněné kitové duše.... postaráme se o tebe ve stylu ....!!!!

Ubytování na Sicílii

Více info

Krátké info

Ubytování v oblasti Lo Stagnone na Sicíli pro kitery, učně a rodiny s dětmi.

Ubytování se nachází 10 min. od letiště a 15 min pěší chůze od lagune Stagnone

Kiteseason

Volíme variabilitu ubytování vždy tak, aby byla v co nejkratší možné vzdálenosti od letiště a místě vhodné pro kiteboarding. Apartmány jsou situovány v obyčejné Sicilské vesničce Birgi Vecchi , kde každé ráno vám před apartmánem zastaví pekař s čerstvým pečivem, přes den zelinář a samozřejmě zmrzlinář. Poznáte Sicílii, tak jaká opravdu je.

Lety na Sicílii / Autopůjčovna

Více info

Krátké info

Rychlý spoj z Bratislavy, Prahy a Krakowa, ceny letenek se pohybují od 50 – 150 € osoba zpáteční letenka

Kiteseason

Letecké spojení není nijak extra komfortní, ale lítají opravdu na čas, na letišti je nutno býti hodinu před odletem ať se stačíte dostatečně odbavit. Platí pouze pro odlety z Bratislavy a Krakowa. V ceně letenky není obsaženo občerstvení a sedadla jsou hodně blízko umístěny za sebou, což může způsobovat problémy dlouhým osobám. V tomto případě doporučujeme si udělat priority boarding, což nastupujete do letadla mezi prvními a nebo si udělat…