Luční Bouda - Snowkiting kurzySnowkiting kurzy

Snowkiting kurzy vždy probíhají v určený den buď po telefonické domluvě, nebo po domluvě ve snowkiting škole Luční bouda. Kurzy volíme dle aktuálního počasí a domluvě s instruktorem přímo na místě Luční Bouda.

Místo pro snowkitový kurz je vždy do maximální vzdálenosti 50 m od Hotelu Luční boudy,  kde je taktéž zázemí restaurace pro nekitující doprovod. Nekitující doprovod má možnost využít variability a služeb Luční Boudy,  běžkování, restaurační zařízení, welness, fitness, domácí pivovar, kocháním se neuvěřitelnou přírodou.

Program výuky

Využíváme široké škály velikostí snowkitového vybavení, tudíž nebudou mít problém si projít kurzem, jak děti tak dospělí učni.

Využíváme přilby s rádiostanicí - využití vysílačky v přilbě kurzisty, což zefektivňuje výuku o 100 %, ústní kontakt po páru metrech je již nemožný.

Lekce 1 

formální zahájení, výběr podmínek pro trenink, bezpečnostní pravidla, strojení snowkiting kitu, řešení krizových situací, teorie větru, prakticky trenink s kitem.

Lekce 2 

příprava kitu, bezpečné startování a přistávání kitu, stoupání ze sedu za pomocí kitu .
rozjezd s kitem na lyžích - snowboardu

Lekce 3  

jízda tam a zpět, zastavení jízdy

nácvik stoupání proti větru  nácvik jednoduchých manévrů a obratů

 

Co je potřeba na snowkitový kurz?

  • dobré funkční oblečení, lépe více vrstev nežli 2 silné, snowkiting je power sport a od začátku jste v pohybu
  • vlastní lyže/snowboard, lyžařské a snowboardové boty
  • výběr snowboardu na snowkiting ( twintip - patka špička stejně dlouhé, měkké vázání - postavení vázání seštelujeme před kurzem )
  • výběr lyží na snowkiting standartní práskačky, nijak krátké ani dlouhé, nikoliv bigfooty:))
  • opalovací krém ....

  • 1 - 7 dní
  • 2290 Kč
    Kiteseason cena

Vyjádření Kiteseason:

NOVINKA - SNOWKITING ŠKOLA KITESEASON poskytuje v areálu okolí Luční Boudy komplexní služby v oblasti výuky SNOWKITINGU A RENTING VYBAVENÍ . Jako profesionální snowkiting škola neustále usilujeme o trvalé zvyšování úrovně námi poskytovaných služeb k Vaší maximální spokojenosti.

Termíny

1.1. - 30.3.2014