Sicilíe

  • Užíjte si s námi kiteboarding na Sicílii za pouhé 2 hodiny letecky z Prahy. Poznejte krásy Sicílie , místní kuchyni a vyhlášená vína.
  • Přímé letecké spojení z Prahy do Trapani či z Vídně do Palerma ( 1 hod. od kite základny ).
  • Letiště Trapani - Birgi je 10 min od kiteboardové základny Kiteseason v laguně Lo Stagnone.
  • Laguna Lo Stagnone je jedno z nejlepších míst pro začínající a pokročilé kitesurfery v Itálii. Ideální větrné podmínky, ohraničená laguna s mělkou a klidnou vodou maximálně do pasu je ideální pro vaše ježdění nebo freestyle.
  • Zde na této stránce naleznete nabídku všech našich služeb které vám můžeme zajistit. Můžete si zvolit z 2, 3, 4, 5 , 14 denních pobytů. Nebo si přileťte pouze na víkend a se sestavením vašeho pobytu vám rádi pomůžeme. 
  • Ubytujeme vás, nasytíme, zajistíme transport z letiště, naučíme kitovat, zapůjčíme vám veškeré potřebné vybavení na kite, zapůjčíme kola, paddleboardy či auto, nebo můžete si jen tak užívat s rodinou a dětmi u našeho baru v kite centru. Kiteseason team mluví česky a anglicky.
 

Pro sestavení vašeho pobytu klidně  pište nebo volejte tel. číslo: +420777858473 


Kiteboarding kurzy Sicílie 2019

Více info

Krátké info

MĚLKÁ VODA A TEPLO - IDEÁLNÍ PODMÍNKY PRO VÝUKU KITEBOARDINGU !! 

PŘÍMÉ LETY Z PRAHY A BRATISLAVY DĚLAJÍ Z TOHOTO MÍSTA JEDINEČNÉ !! 

KITEBOARDING LAGUNA A UBYTOVÁNÍ 10 MIN OD LETIŠTĚ !! 

KITEBOARDING KURZY PROBÍHAJÍ NEPŘETRŽITĚ OD JARA DO PODZIMU !! 

KLIKNI A ZJISTI DETAILY !!

 Kiteseason

Přijeďte pobýt na tento nádherný ostrov, kde víno je levnější jak voda, dostupnost z Evropy rychlá, veliká rozmanitost jídla ač gurmánská, a přijďte přičichnout místní atmosféře zápaní Sicílie. Kraj je momentálně turisticky nenáročný a krom hlavní sezony Srpen je vždy co vidět a navštívit. Kiteboarding je zde teprve v počátcích ačkoli rychle rozvíjející. Budeme se na vás těšit..... …