Sicílie kiteboarding, ubytování


Pojeďte za námi kitovat na Sicílii v září a říjnu - super teploty a prázdné pláže

 

Užíjte si s námi kiteboarding na Sicílii za pouhé 2,5 hodiny letecky z Prahy či z Vídně do Palerma. 

Letiště Trapani Birgi je 10 min od kiteboardové základny Kiteseason v laguně Lo Stagnone. Laguna Lo Stagnone je jedno z nejlepších míst pro začínající a pokročilé kitesurfery v Itálii. Ideální větrné podmínky, ohraničená laguna s mělkou a klidnou vodou maximálně do pasu.

Zde na této stránce naleznete nabídku všech našich služeb které vám můžeme zajistit. Můžete si zvolit z 3 - 10 denních pobytů.

Se sestavením vašeho pobytu vám rádi pomůžeme nebo volejte tel. číslo: +420777858473 .

 V září a říjnu za kitingem na Sicílii

V Září je ještě léto v plném proudu, levné letenky, prázdné pláže a úbytek turistů. Teploty jsou stále parádní a do konce září můžeš kitovat v krátkém neoprenu či bez něj. UBYTUJEME tě, nasytíme, zajistíme transport z letiště, NAUČÍME KITOVAT, zapůjčíme veškeré potřebné vybavení. 

Pro sestavení pobytů pište nebo volejte tel. číslo: +420777858473Jak se dostanu na Sicílii? 

Přímým leteckým spojením do destinace Trapani Birgi nebo do Palerma se společnostmi Ryanair.com a Austrian Airlines. Letět můžeš nejrychleji z těchto destinací 

Česká republika: Praha - Trapani 2,5 hod. přímý let každou sobotu nebo úterý
Rakousko: Vídeň - sportovní vybavení mají v ceně letenky. Ubytování na Sicílii

Veškeré naše ubytování máme situováno 10 - 15 min. pěší chůze od kite základny ve vesničce Birgi poblíž letiště.

Výhodou ubytování u nás jsou transporty z letiště a zvýhodněný vstup na kite základnu. 

 

 

 Kiteboarding základna na Sicílii

Kiteseason základna, která se nachází v laguně Lo Stagnone je ideální pro všechny začátečníky a pokročilé jezdce. Máme výhodnou pozici na všechny směry větrů. Vše máte pěkně na jednom místě ihned pár metrů od laguny. Prostor na přistávání kitů, beach asistenta, kompresor, úschovnu materiálu, půjčovna materiálů, sprchy, wc a pro pracující internet:). Čekání na vítr si můžete zpříjemnit v našem kiteseason baru, který máme ihned vedle kite základny. Kite kurzy na Sicílii 

Vyúčujeme všechny kdo má zájem vyzkoušet si tento návykový sport. (Věková hranice od 9. - 10 let dle vyspělosti a váhové kategorie )

Díky mělké a plýtké vodě trávíte veškerý čas od prvního seznámení s kitem již na vodě. Umožňuje nám to mělká voda a ideální podmínky. 

 Výlety na Sicílii

Období září a říjen je ideální spojit kiteboarding s cestováním. Západní pobřeží se tomu napřímo nabízí. Neodmyslitelně k tomu patří výlety lodí Favignana nebo Levanzo. Města ( Marsala , Trapani Castellammare del Golfo,  Mazara del Vallo ) 

Nebo navštivte přírodní rezervace - Zingaro, Mt. Etna, Segesta, Erice ( nejlepší marcipán a arancina na Sicílii... 

Nebo se jen tak pojďte válet na v sezoně rušných plážích a místech - San Vito lo Capo, Scala dei Turchi, Mondello 

 

Laguna Lo Stagnone je ideální pro všechny začátečníky díky mělké vodě