O nás

Jsme CK KITESEASON zabývající se sportovními aktivitami v oblasti powerkitingu - výuka Kiteboardingu a Snowkitingu nejen v ČR ale taky v zahraničí. Pořádáme snowkiting kurzy a tripy do zahraničí do námi vytipovaných destinací. Zorganizujeme teambuildingové akce pro firemní zákazníky dle požadavků. Více informací o jednotlivých akcích se dozvíte v odkazech na našich stránkách. Máme pojištění proti ůpadku a koncesní listinu CK …

Co pořádáme?

Letní kurzy kiteboardingu provozujeme převážně v přímořšských destinacích - Sicílie, srílanka, kde jsou vyníkající podmínky na výuku tohoto sportu - mělká voda, stabilní vítr a bezpečná rozloha , zajištujeme ubytování, kite kurzy a další aktivity. Zimní základnu máme na Moldavě v Severních Čechách, kde taktéž využíváme prostorné placy pro výuku tohoto sportu, ideální větrné a sněhové podmínky. Pořádáme výlety pro začátečníky i pokročilé do Norska, kde si můžete vychutnat jedno z nejlepších ježdění na světě vůbec.

Co Vás naučíme?

Efektivně a bezpečně vás zasvětíme do kiteboardingu a snowkitingu. Naučíme Vás efektivní pilotáž nafukovacích, komorových draků, teorie větrného okna, správné nastavení těla a pohybu při ovládání draků. Dozvíte se také nezbytné bezpečnostní postupy, manipulaci s drakem a zjistíte, jak je důležitá bezpečnost v tomto sportu, na kterou je kladen velký důraz. Naučíte se rozeznat vhodné místo a větrné podmínky pro trénink s drakem. Naučíte se umění jízdy a odbourání chyb, kterých se při začátcích doupouštíte.


Seznamte se s námi

Radek Blažek - Bimrs

Organizace Kite kurzu, tripu, kite kempu, Instruktor IKO.


Kontaktujte nás